Flexible partner in every way

Complex aid in the world of cosmetics through innovative development

Našim zákazníkům nabízíme služby na míru týkající se výroby i samostatného vývoje v oblasti kosmetického průmyslu. Naše stávající portfolio zahrnuje široké množství produktů od tělové a pleťové kosmetiky, opalovacích krémů, make-upů až po balzámy na rty, ale rádi s Vámi zkonzultujeme i další možnosti a výrobky. Ve všech krocích, od vývoje po konečnou výrobu, se můžete spolehnout na profesionalitu, entusiasmus a schopnosti našeho týmu převést vaše požadavky ve vysněný výrobek.

Flexibilita a schopnost dodávat vysoce kvalitní výrobky jsou naší největší předností.

Cosmonde - paint

Co nabízíme?

  • R&D služby
  • Výroba hmoty, její plnění a následné balení výrobků
  • Testy & dokumentace

Rádi vám pomůžeme s čímkoli co vás na cestě k vašemu vysněnému výrobku potká, od vývoje formulace až po její finální plnění do vámi zvolených obalů.

V průběhu celého výrobního procesu můžete čerpat ze znalostí našeho zkušeného týmu – ať se bude jednat o malou nebo velkou šarže, ruční nebo automatické plnění, v každém případě si můžete být jisti, že se budeme snažit, aby vše odpovídalo vašim individuálním potřebám a přáním.

Přečtěte si více o našich službách

Kvalita


Všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s GMP normami (Good Manufacturing Practice) a ISO certifikáty. Kromě toho jsou naše produkty také průběžně, během celé výroby, kontrolovány interně naším oddělením kvality. Tímto vším Vám tak zaručujeme vysokou kvalitu našich výrobků.

Zkušenost


Rozhodnete-li se využít našich služeb, získáte zároveň partnera s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi, který Vám poskytne profesionální přístup a případně i cenné rady v oblastech, ve kterých si možná nejste tak jistí. Právě v tomto případě je tu Vás připraven náš specializovaný obchodní a vývojový tým, který rád splní všechny Vaše požadavky.

Flexibilita


Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme jednotlivě a zakládáme si na flexibilním, individuálním přístupu, který odráží jeho požadavky. Jelikož jsme schopni plnit různé typy hmot do obalů různých tvarů i velikostí, věříme, že se zvládneme přizpůsobit i Vašim potřebám a požadavkům.