Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
About company

O NÁS

SPOLEČNOST COSMONDE VÁM KROMĚ VÝROBY KVALITNÍCH VÝROBKŮ DLE VAŠICH POŽADAVKŮ NABÍZÍ TAKÉ FLEXIBILITU, PŘÍLEŽITOST ROZVÍJET VLASTNÍ NÁPADY A ZÁROVEŇ MOŽNOST VYUŽÍT NAŠICH ODBORNÝCH ZNALOSTÍ A SLUŽEB.

Historie Cosmonde se začala psát již v roce 1960 v Praze, kdy se naše společnost zabývala výrobou kosmetických přípravků pro filmová studia. Náš současný tým a výrobní zázemí potom existuje přibližně 15 let v rámci skupiny Alphaduct Group se sídlem v Brně.

Jak již bylo zmíněno, Cosmonde má dlouholetou tradici a tedy i mnoho zkušeností s výrobou kosmetických přípravků, což z nás dělá ideálního dlouhodobého partnera a Vašeho spolehlivého dodavatele zakázek.

Naše výroba a vývoj jsou zaměřeny především na oblast tělové kosmetiky, péče o pleť, opalovacích přípravků, make-upů, balzámů na rty a zdravotnických prostředků. Naši zákazníci se nacházejí jak v České Republice, tak v zahraničí a to zejména v Německu, Rakousku, Řecku, Velké Británii a dalších evropských i mimoevropských zemí. S našimi produkty se tak můžete setkat takřka po celém světě.

Co přesně Vám můžeme nabídnout v oblasti výroby, obalů, plnění i samotného vývoje najdete v záložkách „Naše služby“ a „R&D“

Cokoliv potřebujete, od malých zakázek po ty velké, neváhejte se na nás obrátit.
V každém případě Vám rádi pomůžeme!