Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Home 1

VÍTEJTE V COSMONDE

Našim zákazníkům nabízíme služby na míru týkající se výroby i samostatného vývoje v oblasti kosmetického průmyslu. Naše stávající portfolio zahrnuje široké množství produktů od tělové a pleťové kosmetiky, opalovacích krémů, make-upů až po balzámy na rty, ale rádi s Vámi zkonzultujeme i další možnosti a výrobky.

 

Kvalita

Všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s GMP normami (Good Manufacturing Practice) a ISO certifikáty. Kromě toho jsou naše produkty také průběžně, během celé výroby, kontrolovány interně naším oddělením kvality. Tímto vším Vám tak zaručujeme vysokou kvalitu našich výrobků.

Zkušenosti

Rozhodnete-li se využít našich služeb, získáte zároveň partnera s mnohaletými zkušenostmi a znalostmi, který Vám poskytne profesionální přístup a případně i cenné rady v oblastech, ve kterých si možná nejste tak jistí. Právě v tomto případě je tu Vás připraven náš specializovaný obchodní a vývojový tým, který rád splní všechny Vaše požadavky.

Flexibilita

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme jednotlivě a zakládáme si na flexibilním, individuálním přístupu, který odráží jeho požadavky. Jelikož jsme schopni plnit různé typy hmot do obalů různých tvarů i velikostí, věříme, že se zvládneme přizpůsobit i Vašim potřebám a požadavkům.