O Cosmonde

Díky spolupráci s Cosmonde získáte kromě stability, zkušenosit a flexibility, také partnera, na kterého se můžete spolehnout a navíc můžete čerpat z našich roky získavaných odborných znalostí. Toto vše vám tak zároveň poskytne i příležitost soustředit se na vaše vlastní podnikání a nápady, zatímco my se postaráme o vývoj a výrobu.

Ze srdce Evropy do celého světa


Historie Cosmonde se začala psát již v roce 1960 v Praze, kdy se naše společnost zabývala výrobou kosmetických přípravků pro filmová studia. Náš současný tým a výrobní zázemí potom existuje přibližně 15 let v rámci skupiny Alphaduct Group se sídlem v Brně.

Jak již bylo zmíněno, Cosmonde má dlouholetou tradici a tedy i mnoho zkušeností s výrobou kosmetických přípravků, což z nás dělá ideálního dlouhodobého partnera a Vašeho spolehlivého dodavatele zakázek.

Rozvíjejte svoje nápady s Cosmonde


Naše výroba a vývoj jsou zaměřeny především na oblast tělové kosmetiky, péče o pleť, opalovacích přípravků, make-upů, balzámů na rty a zdravotnických prostředků. Naši zákazníci se nacházejí jak v České Republice, tak v zahraničí a to zejména v Německu, Rakousku, Řecku, Velké Británii a dalších evropských i mimoevropských zemí. S našimi produkty se tak můžete setkat takřka po celém světě.

Co přesně Vám můžeme nabídnout v oblasti výroby, obalů, plnění i samotného vývoje najdete v záložkách „Naše služby“ a „R&D“

Více o R&D najdete zde

Investice


Abychom mohli našim zákazníkům nabízet stále lepší servis, přívětivé ceny a více výrobních možností, neustále investujeme do všech oblastí spojených s naší výrobou. K tomu mimo jiné využíváme i dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj. 

Cokoliv potřebujete, od malých zakázek po ty velké, neváhejte se na nás obrátit.
V každém případě Vám rádi pomůžeme!

Kontaktujte nás